🎵Uwielbiasz muzykę? Chesz grać na wymarzonym instrumencie? Jeśli jeszcze nie złożyłaś/eś podania to wciąż masz szansę to zrobić!

🎼Kształcimy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 21 lat. Uczymy gry na instrumentach: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, harfa, akordeon, organy, flet, obój, klarnet, saksofon, trąbka, róg, puzon, tuba, perkusja oraz śpiew solowy. W roku 2016/ 2017 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska otworzyliśmy w Szkole II stopnia wydział jazzowy (saksofon jazzowy , fortepian jazzowy, skrzypce jazzowe, kontrabas jazzowy, perkusja jazzowa oraz wokalistyka jazzowa ) Nauka w Państwowej Szkole Muzycznej jest bezpłatna, istnieje również możliwość wypożyczenia instrumentu na którym uczymy się gry na zajęciach indywidualnych.

🎵Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, lecz także wspomaga rozwój umysłowy. Poza kształceniem estetycznym, obcowaniem ze sztuką, rozwija myślenie, zwłaszcza myślenie abstrakcyjne. Każdy z nas rodzi się z podobnym poziomem zdolności muzycznych. Tak naprawdę, to od środowiska w jakim przebywamy zależy możliwość rozwoju tych zdolności. Okres wczesnoszkolny daje największe szanse na rozkwitnięcie potencjału muzycznego, jaki drzemie w każdym. Od dawna znany jest też terapeutyczny wpływ muzyki na psychikę człowieka, pomaga choćby w walce ze stresem i wzmacnia system nerwowy.

Przyjdź, zobacz i zostań z nami!
ZAPRASZAMY!!!

Do pobrania:

Wniosek-PSM- I st.

Wniosek-PSM-II-st.

Wniosek-PSM-II-st. -osoba-pelnoletnia

 

Informacja o formach nauczania

 

 

UWAGA !!!  ZE WZGLĘDU NA CZASOWE OGRANICZENIE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY Z POWODU PANDEMII COVID-19 WSZYSTKIE TERMINY PRAWDOPODOBNIE ULEGNĄ ZMIANOM.

WNIOSKI O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY WRAZ Z WYMAGANYMI ZAŁĄCZNIKAMI NALEŻY PRZESŁAĆ NA ADRES E-MAILOWY SZKOŁY psm_ino@pro.onet.pl
LUB POCZTĄ TRADYCYJNĄ NA ADRES:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego
ul. Kilińskiego 16 a , 88 – 100 INOWROCŁAW
WYMAGANE ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIE można będzie dostarczyć w terminie do 25 września 2020 roku.

Uprzejmie prosimy o czytelne wypełnienie wniosku pismem drukowanym lub komputerowym.

 

UWAGA !!! Przedłużamy termin przyjmowania wniosków do  dnia 12 czerwca 2020 r .

Pragniemy poinformować, że w trosce o bezpieczeństwo przystępujących do badania przydatności oraz egzaminu wstępnego ograniczamy treści do niezbędnego minimum zgodnie z obowiązującymi przepisami .
Kandydaci do Szkoły II stopnia zdają jedynie egzamin praktyczny (z instrumentu) przedstawiając komisji dwie wybrane przez siebie pozycje repertuarowe z zakresu materiału podanego w wymaganiach programowych.

 

W przypadku przyjęcia dziecka do PSM w Inowrocławiu, należy dokonać wpłaty wpisowego w wysokości 50zł na rachunek bankowy:

Rada Rodziców Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. J. Zarębskiego w Inowrocławiu

Kilińskiego 16a

88-100 Inowrocław

36 1090 1069 0000 0000 0701 4116