header-image

🌟⭐ „Hej kolęda, kolęda…” 🌟⭐

🎼 Od niepamiętnych czasów, w naszej inowrocławskiej szkole muzycznej okres przedświąteczny kojarzył się ze wspólnym graniem kolęd, próbami i przygotowaniami do wyjątkowego koncertu bożonarodzeniowego.  🎄🎶🎵 🎶🎵 W tym roku, mimo ograniczeń i trudów związanych z pandemią, nasza muzyczna aktywność nadal nie zwalnia tempa! Nic nie jest w stanie zatrzymać młodych artystów przed wspólnym kolędowaniem! 🎶🎵 🎻 Prezentujemy Państwu wyjątkowy i…

ZADUSZKI JAZZOWE

Zapraszamy na inowrocławskie ZADUSZKI JAZZOWE pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy, które odbędą się w środę, 28 października 2020 roku, o godz. 18.30 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu przy ul. Jana Kilińskiego 16a. Muzyczną gwiazdą 6. edycji imprezy będzie MIETEK SZCZEŚNIAK, który wystąpi z trio jazzowym: Adam Lemańczyk (fortepian), Antoni Olszewski (kontrabas) i Patryk Dobosz (perkusja)….

DRZWI OTWARTE – Odwołane

Wszystkich, którzy kochają muzykę i planują rozpocząć naukę w Szkole Muzycznej zapraszamy na Drzwi Otwarte podczas których przybliżymy specyfikę kształcenia muzycznego i odpowiemy na wszystkie kierowane do nas pytania. Każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z instrumentami na których uczymy, a także z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która powadzi swoje klasy w szkole. 7 maja 2020 r. (czwartek) od godz. 17.00…

Dzień Patrona szkoły

Prezydent Miasta Inowrocławia, Kujawskie Centrum Kultury, Dom Artysty, Państwowa Szkoła Muzyczna i Inowrocławskie Towarzystwo Muzyczne PRO ARTE zapraszają na wieczór wspomnień poświęcony skrzypkowi i dyrygentowi Witoldowi Kocikowskiemu – pierwszemu Dyrektorowi Państwowej Szkoły Muzycznej. Wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 27.02.2020 roku o godz.18 w Domu Artysty przy ul. Solankowej 3/4. Drugą część wieczoru – o godz.19 w Sali Koncertowej im….

Warsztaty metodyczne Centrum Edukacji Artystycznej

Serdecznie zapraszamy Pedagogów szkół muzycznych regionu kujawsko – pomorskiego na Warsztaty metodyczne, które prowadzone będą przez znakomitych pedagogów: – prof. Andrzej Tatarski  – 21 – 22 luty 2020 r. WARSZTATY  PIANISTYCZNE  2020 zalacznik-nr-2-formularz-zgloszenia-na-forme-doskonalenia-zawodowego-n-_ (2)   – prof. Sławomir Tomasik – 25 – 26 luty 2020r. Warsztaty skrzypcowe harmonogram Warsztaty skrzypcowe repertuar (1) WARSZTATY SKRZYPCOWE 2020 zalacznik-nr-2-formularz-zgloszenia-na-forme-doskonalenia-zawodowego-n-_ (2)

1 2 6