VI Ogólnopolski Konkurs organizowany w ramach FESTIWALU PRESTO, 30.05.2022 r.- ON-LINE

LAUREAT
GRZEGORZ WALLICHT skrzypce kl. I c.6

Uczniów do konkursu przygotowała p. Aleksandra Rękas – Fabrowska, akompaniowała p. Katarzyna Jaskrowska.

 

IV Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych „Młoda Blacha” 3 – 4.06.2022 r.  Gostynin

III miejsce

JULIAN WALĘDZIAK trąbka kl. III c.6

Ucznia do konkursu przygotowała p. Barbara Świeczkowska, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

Pani Barbara Świeczkowska otrzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu,
a p. Aleksandra Szamocka za wyróżniający akompaniament.

 

I Ogólnopolski Konkurs Obojowo – Fagowy dla młodych wykonawców, 25.05. – 26.05.2022 r. Pabianice

II miejsce
PAWEŁ KACZMAREK obój kl. II c.6

 

Ucznia do konkursu przygotował p. Kamil Szewczyk , akompaniował p. Marcin Kopczyński.

 

 

XXIII Makroregionalny Oruński Konkurs Skrzypcowy, 20.05.2022 r. Gdańsk

GRUPA I
III miejsce
ex aequo

GRZEGORZ WALLICHTskrzypce kl. I c.6

GRUPA III
IV miejsce
ex aequo

NIKODEM BURZAK skrzypce kl. V c.6

 

ZOFIA REJNOWSKA skrzypce kl. V c.6

OTRZYMAŁA

WYRÓŻNIENIE

Uczniów do konkursu przygotowała p. Aleksandra Rękas – Fabrowska, akompaniowała p. Katarzyna Jaskrowska.

 

XVII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”, 21.05 – 22.05.2022 r. Rybnik

GRUPA I 
ADAM WOŹNIAK flet kl. I c.6

OTRZYMAŁ

WYRÓŻNIENIE

Ucznia do konkursu przygotowała p. Elżbieta Lis, akompaniowała p. Marta Siwak.

 

XIV Chełmżyński Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I st. , 16.05.2022 r. Chełmża

GRUPA I
I miejsce
ANTONI MALINOWSKI gitara kl. III c.6

Ucznia do konkursu przygotował p. Piotr Kaźmierczak.

 

 

XLI Konkurs Młodego Muzyka, 5.05- 7.05.2022 r. Szczecinek

GRUPA I
WYRÓŻNIENIE
Paweł Kaczmarek obój kl. II c.6
Ucznia do konkursu przygotował p. Kamil Szewczyk, akompaniował p. Marcin Kopczyński.

GRUPA III
WYRÓŻNIENIE
Martyna Wędzińska flet kl. III / II st.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Lis, akompaniowała p. Marta Siwak.

 

 

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY im. Grażyny Bacewicz , 20 – 22.04.2022 r. Wrocław

III miejsce
NIKODEM BURZAK Skrzypce kl. V c.6

Ucznia do konkursu przygotowała p. Aleksandra Rękas – Fabrowska, akompaniowała p. Katarzyna Jaskrowska.

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MUZYCZNY KORYFEUSZ”, 15.04.2022 r. – On-Line

GRUPA I
II miejsce
MARCELI KANIA fortepian kl. II c.6

Ucznia do konkursu przygotowała p. Weronika Sobecka.

 

I GÓRSKI KONKURS FORTEPIANOWY „ARTE DELLA MUSICA” , 12.04.2022 r. Górsk

GRUPA I
II miejsce
MARCELI KANIA fortepian kl. II c.6

Ucznia do konkursu przygotowała p. Weronika Sobecka.

 

1O. POLSKIE SPOTKANIA KONTRABASOWE, 7 – 9.04.2022 r. Mielec

GRUPA II
II miejsce
WOJCIECH BATKOWSKI kontrabas kl. V c.6

 

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosław Manthey, akompaniowała p. Weronika Sobecka.

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA TRĘBACZY ONLINE, 02.04.2022 r. Szczecin

GRUPA III

FILIP LOREK trąbka kl. VI c.6

OTRZYMAŁ

WYRÓŻNIENIE

 

Ucznia do konkursu przygotował p. Marcin Kortas, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy, 25-26.03.2022 r. Toruń

GRUPA II
III miejsce
Martyna Tyburek skrzypce kl. V c.6

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Izabela Duda, akompaniował p. Witold Kawalec.

 

WYRÓŻNIENIE
Nikodem Burzak skrzypce kl. Vc.6

Ucznia do konkursu przygotowała p. Aleksandra Rękas – Fabrowska, akompaniowała p. Katarzyna Jaskrowska.

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY ZIMOWE IMPRESJE, 11 – 12.12.2021 r. Kraków

GRUPA V

AMELIA JANKOWSKA fortepian kl. V PSM II st.

OTRZYMAŁA

WYRÓŻNIENIE

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Iwona Kuczyńska.

 

 

XIV OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PIANISTYCZNY Muzyka w wykonaniu najmłodszych „Od baroku po współczesność”, 10.12.2021 r. Gdańsk – Wrzeszcz

GRUPA II

FRANCISZEK PŁUCIENNIK kl. V c.6

OTRZYMAŁ

WYRÓŻNIENIE

Ucznia do konkursu przygotowała p. Iwona Kuczyńska.

 

 XV OGÓLNOPOLSKI  KONKURS KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ, 07 – 09.12.2021 r. Toruń

DUET FORTEPIANOWY
KAJA JĘDRASIK  kl. V c.6 PSM II st.
RAMONA WIŚNIEWSKA kl. IV c.6 PSM II st.

OTRZYMAŁ

WYRÓŻNIENIE

za wykonanie utworu Antona Areńskiego – Suity na dwa fortepiany składającej się z trzech części Romansu, Walca i Poloneza

Uczniów do konkursu przygotowała p. Małgorzata Rona.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny I. J. Paderewskiego (dla uczniów szkół muzycznych I i II st.)

25-28.11.2021 r. Piotrków Trybunalski

GRUPA III

III miejsce

Amelia Jankowska fortepian  kl. V PSM II st.

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Iwona Kuczyńska.

 

 

XIII Polski Festiwal Fletowy Międzynarodowy Konkurs Fletowy, 07.11.2021 r. Sieradz

GRUPA II

 III miejsce

 Zofia Żelazny flet kl. I  PSM II st.

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Lis, akompaniowała p. Marta Siwak.

Pani Elżbieta Lis otrzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy do konkursu.