Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków,altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach
V edycji Festiwalu PRESTO, 13.06.2021 r. Poznań

 

WYRÓŻNIENIE

GABRIELA OSIĘGLEWSKA skrzypce kl. II c.6

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Kamila Sikorska, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

 

 

I Ogólnopolski Konkurs „Co młodym w duszy gra”, 8-10.06.2021 r. Ruda Śląska

II miejsce
Julian Kawczyński fortepian kl. II c.4

Ucznia do konkursu przygotowała p. Aleksandra Szamocka.

WYRÓŻNIENIE
Franciszek Płuciennik fortepian kl.IV c.6/ I st.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Iwona Kuczyńska.

 

VII North International Music Competition 2021, Sztokholm Szwecja

II nagroda
Tymoteusz Wójtewicz kontrabas kl. V c.6/ II st.

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosław Manthey.

 

IV Warszawski Festiwal Miniatura Muzyczna na Instrumenty Dęte Drewniane i Blaszane, 1.05-10.06.2021 r. Warszawa

GRUPA II
WYRÓŻNIENIE
Julian Walędziak trąbka kl. II c.6

GRUPA III
WYRÓŻNIENIE
Jakub Szczechowicz waltornia kl. II c.4

Uczniów do konkursu przygotowała p. Barbara Świeczkowska, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

GRUPA IV
III miejsce
Zofia Żelazny flet kl. VI c.6

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Lis, akompaniowała p. Marta Siwak.

II miejsce
Filip Lorek trąbka kl. V c.6

Ucznia do konkursu przygotował p. Marcin Kortas, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

 

V Akademia Młodego Waltornisty pod patronem CEA, 4-5.06.2021 r. Katowice

GRUPA II
III miejsce
Jakub Szczechowicz waltornia kl. II c.4

GRUPA III
WYRÓŻNIENIE
Anna Górska waltornia kl. I c.6/ II st.

Uczniowie otrzymali też dyplomy z wyróżnieniem Kapituły AMW.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Barbara Świeczkowska, akompaniowała p. Aleksandra Szamocka.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Roztańczony Fortepian”, 31.05. – 02.06.2021 r. Inowrocław

GRUPA III

III miejsce
WIKTORIA ALBRECHT kl. II c.6/ II st.
naucz. Pan Witold Kawalec

 

GRUPA IV

II miejsce
RAMONA WIŚNIEWSKA kl. III c. 6/ II st.
naucz. Pani Małgorzata Rona

 

Nagroda Prezydenta Miasta Inowrocławia

RAMONA WIŚNIEWSKA kl. III c. 6/ II st.
naucz. Pani Małgorzata Rona

 

 

Ogólnopolski Konkurs „20 spojrzeń na Igora Strawińskiego”, 22.05.2021 r. Kraków

WYRÓŻNIENIE

MELANIA ŁYCZKOWSKA kl. IV c.6/II st.

Uczennicę przygotował p. dr hab. Marcin Kopczyński.

 

VII Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy, 19.05.2021 r. Kowalewo Pomorskie
GRUPA III

III miejsce
Wojciech Stawoski kontrabas kl. VI c.6

 

I miejsce

GRAND PRIX
Tymoteusz Wójtewicz kontrabas kl.V c.6/ II st.

Uczniów do konkursu przygotował p. Radosław Manthey, akompaniowała p. Weronika Sobecka.

 

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2021, 12.05.2021 r. Kraków

GRUPA II
III miejsce
Tymoteusz Wójtewicz kontrabas kl. V c.6/ II st.

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosław Manthey, akompaniowała p. Weronika Sobecka.

 

VII Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy,10-11.05.2021 r.  Kowalewo Pomorskie

GRUPA II

II miejsce
Wojciech Batkowski kontrabas kl. IV c.6

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosław Manthey.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, 29-30.04.2021 r.Gdańsk

GRUPA V
II miejsce
Tymoteusz Wójtewicz kontrabas kl. V c.6/ II st.

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosław Manthey, akompaniowała p. Weronika Sobecka.

 

X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polska nutę”, 27-29.04.2021 r. Włocławek

GRUPA II

WYRÓŻNIENIE

MARTYNA TYBUREK kl. IV c.6/ I st.

 

Uczennicę przygotowała p. Izabela Duda, akompaniował p. Witold Kawalec.

 

XXVII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte – ,,Drewno dla najmłodszych’’, 08.03-30.04.2021r. Dąbrowa Górnicza

GRUPA II

III MIEJSCE

Zofia Żelazny flet kl.VI   c.6

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Lis, a akompaniowała p. Marta Siwak.

Pani Marta Siwak otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament.

 

Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych,  22-25.04.2021 r. Elbląg

GRUPA II

II miejsce

Tymoteusz Wójtewicz kontrabas kl. V  PSM II st. 

Ucznia do konkursu przygotował p. Radosława Manthey, akompaniowała p. Weronika Sobecka.

Pan Radosław Manthey otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu.