Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 02 grudzień 2021


 

Koncert międzysekcyjny

Zapraszamy

PROGRAM

1. Mateusz Matysiak, kl. 1 fortepian,

“Wesołe Nutki” Ćw. 6 i 7

Nauczyciel: Iwona Kuczyńska

2. Wiktor Książek, kl. 1 cykl 4-letni wiolonczela,

Antoni Cofalik – “Jedzie pociąg”, “Były sobie kurki trzy”

Nauczyciel: Małgorzata Kopycińska

Akompaniator: Marta Siwak

3. Katarzyna Klórkowska, kl 3 cykl 6-letni flet,

Blaž Pucihar – “Buch, Buch” “W pociągu”

Nauczyciel: Katarzyna Kuźmińska

Akompaniator: Anna Drogowska

4. Wiktor Dworek, kl. 4 6-letni flet,

Gossec Francois – Gawot

Nauczyciel: Katarzyna Kuźmińska

Akompaniator: Anna Drogowska

5. Franciszek Oborski kl.2 6-letni fortepian,

Feliks Rybicki – “Życzenie”

Jan Sebastian Bach – Musette

Nauczyciel: Lidia Sochańska

6. Anna Stasińska i Zofia Prątnicka kl. 2 cykl 6-letni – duet fortepianowy

T. Maksimov – “Polka”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

7. Anna Stasińska kl. 2 cykl 6-letni fortepian

F. Bach – Menuet G-dur

Nauczyciel: Lidia Sochańska

8. Zuzanna Florek i Jan Łuczak, kl 3 cykl 6-letni – duet fortepianowy

K. Druszkiewicz – “Walc”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

9. Jan Łuczak, kl 2 cykl 6-letni fortepian

J.S. Bach – Menuet g-moll nr 12

Feliks Rybicki – “Taniec Cygański”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

10. Zofia Prątnicka kl. 2 cykl 6-letni fortepian

W. A. Mozart – Menuet F-dur

Nauczyciel: Lidia Sochańska

11. Lena Matysiak kl 3 cykl 4-letni fortepian,

Jan Sebastian Bach – Preludium c-moll nr 6

S.Majkapar – “Kołysanka”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

12. Zuzanna Florek kl 3 cykl 6-letni fortepian,

Jan Sebastian Bach – Bourree h-moll

Nauczyciel: Lidia Sochańska

13. Zuzanna Rakowska kl. 2 cykl 4-letni fortepian

Jan Sebastian Bach – Musette D-dur

Nauczyciel: Weronika Sobecka

14. Marceli Kania  kl. 2 cykl 6-letni fortepian

Clark – Tarantella

Nauczyciel: Weronika Sobecka

15. Maja Budzińska kl. 3 cykl 6-letni fortepian

A.Lasko – “Dzwoneczek”

Nauczyciel: Weronika Sobecka

16. Maksymilian Marchlewski kl. 4 cykl 6-letni wiolonczela

Francesco Piccinetti – Sonata C-dur cz. 1 i 2

Nauczyciel: Wojciech Okurowski

Akompaniator: Weronika Sobecka

17. Julia Luber kl. 5 cykl 6-letni wiolonczela

S.Lee – Etiuda nr 10 op. 31 i 131

Nauczyciel: Małgorzata Kopycińska

18. Julia Pietrzak kl. 3 cykl 6-letni fortepian

F. Kuchlau – Wariacje G-dur

L. Bass – “Miotła Baby Jagi”

Nauczyciel: Marta Siwak

19. Jędrzej Nowakowski kl. 4 cykl 6-letni fortepian

J. B. Duvernoy – Etiuda D-dur op. 299 nr 15

T. Maksimow – “Polka”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

20. Ignacy Rogóż kl. 4 cykl 6-letni fortepian

F. Haendel – Courante F-dur

S.Heller – Etiuda a-moll op. 45 nr 2

Nauczyciel: Lidia Sochańska

21. Zuzanna Prątnicka kl. 5 cykl 6-letni fortepian

J.S. Bach – Suita Francuska c-moll Menuet

Maxwell Eckstein – “Kaprys Krasnali”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

22. Maja Katzur kl. 6 cykl 6-letni fortepian

J. B. Duvernoy – Etiuda a-moll op. 276 nr 11

Eric Thiman – “Czas Powodzi”

Nauczyciel: Lidia Sochańska

23. Iwona Pawłowska kl. 4 stopień 2 akordeon

Wiaczesław Siemionow – Suita bułgarska cz. 3

Nauczyciel: Tadeusz Bugajak

24. Gracjan Lewandowski kl. 6 sopień 2 akordeon

Władysław Zołotariew – Sonata nr 2 cz. 1

Nauczyciel: Tadeusz Bugajak